Toscaire WMOF2018

Toscaire WMOF2018 do gach Deoise in Éirinn

Grianghraf le: Des McMahon

Ceapadh toscaire/meitheal i ngach deoise in Éirinn chun cabhrú leis na hullmhúcháin do  WMOF2018.  Is iadsan an príomhphointe teagmhála do pharóistí agus pobail áitiúla.  

Anso thíos gheobhaidh tú ainm an toscaire agat féin.  Tá fáilte romhat teagmháil a dhéanamh leis an duine sin.   
Bí bainteach le himeachtaí eile i do dheoise.  Féach ar an mír seo againne mír ócáidí ullmhúcháin chun páirt a ghlacadh in imeachtaí ar fud na tíre agus scaip an scéal.     

Fáilteofar roimh fhógraí faoi imeachtaí ar shuíomh idirlín an WMOF2018.  Féadfar eolas a sheoladh trí r-phost chuig marketing@worldmeeting2018.ie  agus déanfar é a uaslódáil os comhair an domhain mhóir!

Táimíd buíoch dár n-aistritheirí deonacha go léir a chabhraigh linn an leathanach seo a chur ar fáil i nGaeilge
Diocese          Name       Email 
Achonry       
 
Fr Gerry Davey  gdavey@achonrydiocese.org
Ardagh & Clonmacnois     
 
Fr James McKiernan   Jamesmak@worldmeeting2018.ie
Armagh           Sharon Dunne dunnesharon.pastoralcentre@gmail.com
Cashel & Emly          Fr Martin Hayes office@cashel-emly.ie
Clogher              Fr Michael Daly dalyml@sky.com
Clonfert        
 
Marie Burke marieburkeclonfert@gmail.com
Cloyne       Breda McDonald and John Fitzgerald johnfitzgerald04@gmail.com
bredamcd@hotmail.com
 
Cork &Ross          Fr Charles Kiely   charliekiely@gmail.com;
charles.kiely@corkandross.org
Derry         Fr Pat O'Hagan pgoh2111@gmail.com
Down & Connor         Fr Michael McGinnity family@downandconnor.org
Dromore     Mr Fred Hollowood dromore@worldmeeting2018.ie
Dublin             Bishop Raymond Field  rwmfield@gmail.com
Elphin        
 
Sheena Darcy office@elphindiocese.ie
Ferns             Fr James Fegan james.fegan@indigo.ie
Galway & Kilmacduagh        
 
Fr Martin Downey saintjosephs@eircom.net
Kerry        
 
Sr Aileen Murphy aileenmurphy@dioceseofkerry.ie
Kildare & Leighlin           Julie Kavanagh Julie.kavanagh@kandle.ie
Killala         Fr. Francis Judge killaladiocese@worldmeeting2018.ie
Killaloe         Fr Arnold Rosney WMOF2018@killaloediocese.ie
Kilmore         Fr Ultan McGoohan kilmorediocese@worldmeeting2018.ie
Limerick          Emer & John Williams limerick@worldmeeting2018.ie
Meath         Fr Philip Gaffney stmarysdrogheda@gmail.com
Ossory             Fr. Ray Dempsey 1dempseyr@gmail.com 
Raphoe        Fr Cathal O'Fearrai  ofearrai@gmail.com
Tuam        Fr Francis Mitchell 
Máire Printer
admin@tuamarchidiocese.org
printerm@gmail.com
Waterford & Lismore        Olivia Elliott  waterfordandlismore@worldmeeting2018.ie

Téigh i dteagmháil linn

WMOF2018 Office

Holy Cross Diocesan Centre,

Clonliffe Road, Dublin 3, Ireland

Lean muid